TV Passion

Szanowni Państwo!

Robert Wysokiński

Jak pewnie zauważyliście na naszej stronie pojawiła się nowa nazwa i nowe logo firmy. Dotychczasowa nazwa „TV PASSION” nadal będzie wykorzystywana.
Każda firma, która chce sprostać oczekiwaniom swoich Klientów, musi być nastawiona na stały rozwój, a rozwój oznacza zmiany, dlatego nadaliśmy firmie nową, czytelną i prostą nazwę, która wśród konkurencji wyróżnia się oryginalnością.

Nazwisko w nazwie firmy „WYSOKIŃSKIMEDIA” wskazuje na moją osobistą odpowiedzialność jaką biorę za moje usługi wobec każdego Klienta, jest metodą utożsamiania się z tym czemu poświęcam swoją pasję, odzwierciedla autorskie podejście do każdego zlecenia i produktu.
MEDIA to środki masowego przekazu, a niewątpliwe możemy do nich zaliczyć film i fotografię. Słowo MEDIA odzwierciedla profil działaności, różnorodność form realizowanych przez firmę.
Wyraz ten pokazuje nastawienie na ciagły rozwój oraz profesjonalizację. W przyszłości nasi Klienci otrzymają nowatorskie produkty, dla których drugi człon nazwy będzie pełnym odzwierciedleniem.

Dodatkowo uruchomiliśmy dla Państwa nową domenę i witrynę internetową: www.wysokinskimedia.pl, choć stara witryna www.studiowideo.com.pl nadal będzie działać.
Zmienione zostały jedynie nazwa i wzór logo firmy, co nie pociąga za sobą konsekwencji materialno - prawnych w stosunkach z Klientami oraz nie wpływa na dotychczasowe zobowiązania i zawarte umowy.

Z wyrazami szacunku

Robert Wysokiński
właściciel