TV Passion

Promocje

Foto książka w prezencie

Zamawiając usługi w pakiecie EXTRA, upamiętniające Wasze wspomnienia ze ślubu
otrzymacie w prezencie 20 stronicowy album w formie przejrzystej,
eleganckiej i ekskluzywnej foto książki*
.

Obniżamy ceny na zimę

Zniżka 20%* na wszystkie usługi wideo filmowania uroczystości ślubnych, które odbędą się pomiędzy listopadem a marcem. Powołaj się na naszą stronę, rabat gwarantowany.

Rabat na śluby w piątki i niedziele

Specjalna oferta dla par młodych planujących wyprawić swe wesele w piątek lub niedzielę. Cena wideo filmowania uroczystości ślubnych w te dni będzie niższa o 10%*.

Terminy LAST MINUTE!

Już niedługo bierzecie ślub, a zapomnieliście zamówić kamerzystę? Sprawdźcie naszą ofertę Last Minute. W momencie, gdy do dnia Waszego ślubu zostało nie więcej niż 1 miesiąc, możecie liczyć na specjalne rabaty*. Zadzwońcie lub wyślijcie maila i sprawdźcie czy mamy wolny termin!

VIDEO WIZYTÓWKA - nowoczesna forma prezentacji
Twojej firmy

Atrakcyjna forma zaprezentowania Twojej firmy, produktu lub usługi dotychczasowym oraz potencjalnym, nowym klientom z wykorzystaniem video i serwisu YouTube, Facebook. Promocyjne ceny dla firm z terenu miast Łuków, Siedlce i okolic.

FOTOGRAFIE NA PŁÓTNIE

Zdjęcia na płótnie to wspaniała pamiątka ze ślubu, komunii czy rodzinnej imprezy, a także doskonałe prezenty biznesowe, wystrój biur, eleganckich lokali czy hoteli.
FOTO OBRAZY – najnowsza technologia druku pozwala wykonać obrazy z dowolnej dostarczonej do nas fotografii lub grafiki na gotowych podobraziach z idealnie naciągniętym prawdziwym płótnem malarskim. Druk odbywa się w najnowocześniejszej technologii druku za pomocą farb utrwalanych promieniowaniem ultrafioletowym. Druk taki jest całkowicie odporny na wodę, wszelkie warunki atmosferyczne i w ogóle jest nie podatny na tak zwany efekt blaknięcia od światła słonecznego. Żadne inne farby poza farbami UV nie są odporne na światło słoneczne. Foto obrazy zamówione u nas są drukowane na prawdziwym płótnie malarskim naciągniętym na krosno czyli drewnianą ramę, a nie na płótnie Canvas czy innym płótno podobnym materiale.

Format Cena
30 x 40 110 zł
50 x 50 140 zł
50 x 70 150 zł
70 x 100 210 zł

Podane ceny są cenami brutto. Podany cennik nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Cena powyższej promocji nie dotyczy oprawy w ramy.

Archiwizacja VHS na DVD.

Jeśli chcesz ocalić nagrania VHS sprzed lat przed zapomnieniem, nie mogłeś trafić lepiej!
Pomożemy Ci stworzyć cyfrowe kopie Twoich nagrań.

Zamawiając u nas usługę archiwizacji "VHS na DVD" zyskujesz gratis: projekt i indywidualny nadruk na płytach DVD zapakowanych w DVD-Box z okolicznościową okładką.

Cena promocyjna!!!

Otwarcie nośnika VHS + pierwsza godzina nagrania – 20 zł, każda następna rozpoczęta godzina - 12zł.

*Szczegóły oferty promocyjnej przedstawiane są podczas prezentacji usług.
Oferty promocyjne nie łączą się ze sobą.