TV Passion

O firmie

Robert Wysokiński

Kulturalniak 2014
Medal Polskiej Niezapominajki
Biuro Obsługi Klienta. Zapraszamy
NOWA NAZWA I LOGO FIRMY

Firma „WYSOKIŃSKIMEDIA” specjalizuje się w profesjonalnym tworzeniu reportaży wideo i foto z uroczystości rodzinnych i okolicznościowych, oferujemy także realizacje specjalne takie jak filmy i fotografie reklamowe.
Od lat zajmujemy się tworzeniem wspomnień z pasją, posiadamy bogatą praktykę i ciągle zdobywamy nowe doświadczenia. Posiadamy także ukończony kurs z zakresu fotografowania
i filmowania podczas celebracji Liturgii, przeprowadzony przez Diecezjalną Komisję Liturgiczną.
Filmy tworzymy sprzętem wysokiej klasy. Markowe kamery firmy SONY z profesjonalnym systemem zapisu i formatem obrazu 16:9 lub 4:3 gwarantują kompatybilność ze standardami powszechnie akceptowanymi oraz stosowanymi przez większość stacji telewizyjnych. Sprawiają też, iż nasze usługi cieszą się dużym powodzeniem wśród klientów. Oferujemy rewelacyjną jakość obrazu (kolory, ostrość, rozdzielczość) i dźwięku oraz profesjonalny montaż zarejestrowanego materiału podczas którego wysokiej jakości obraz i dźwięk nie podlegają jakiejkolwiek degradacji.
Doświadczenie uczy, że sam sprzęt, aczkolwiek niezbędny i konieczny, nie wystarcza by tworzyć nową jakość oferowanych produktów. Tylko osobiste zaangażowanie może być podstawą sukcesu. Od lat utrwalamy z pasją wspomnienia klientów, mając świadomość iż często utrwalamy najważniejsze chwile ich życia, do których będą niejednokrotnie wracali. Rezultatem są nie tylko prace filmowe, ale również przyjaźnie zawarte z klientami, czyli coś, co jest dla nas najcenniejsze. Nasza pasja jest kluczem do trwałości Waszych wspomnień.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy „WYSOKIŃSKIMEDIA”. Pozwólcie, że to my utrwalimy Państwa wspomnienia.

Gorąco zapraszam i pozdrawiam

Robert Wysokiński
właściciel

 

 

tel. 513 86 99 16      e-mail: info@wysokinskimedia.pl